Menu
Sepetim
Seçili kadın ayakkabı modellerinde sepette ek %20 İNDİRİM fırsatı! Kampanyamız stoklarla sınırlıdır. Acele et fırsatları kaçırma!

Hakkımızda

OtikButik 05 Ocak 2019 tarihinden faaliyet göstermeye başlamıştır. Home office olarak işletilen butik tamamen resmi ve yasaldır. Butiğin kurucuları Engin & Özlem TURAN'dır. Kendi tasarım ekibimiz ile Facebook, Instagram ve web sitemiz üzerinden hizmetlerimiz devam etmektedir. İlk günden beri kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı ve dinamik kadrosu, trend yaratan tasarımları ile sektördeki yerini koruyan OtikButik, sizin sayenizde hızla büyütmeye devam etmektedir.


Her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz.




Misyonumuz


Müşterilerimizin sürekli memnuniyeti için güvenilir ,kaliteli ve doğru fiyatla ürün sağlayan bir üretici olurken, çalışanlarımızın birbirlerine ve çevrelerine saygılı, geleceklerinden emin, sistemimizi ve kalitemizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olmasını sağlamaktır.


Vizyonumuz


Kaliteli ürün üretip müşterilerimize her daim en iyi hizmet sunmak, sektördeki yerini her zaman koruyup öncü, yenilikçi ve daima ileri doğru bakmaktır.